O Fundacji ZARYS

Fundacja ZARYS formalnie została zarejestrowana pod koniec 2021 roku i tworzy ją pracowniczy wolontariat firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.. Pierwsze działania zainicjowała już w pierwszym kwartale 2022. Obecnie czynnie działa w obszarze ratowania życia i promowania profilaktyki prozdrowotnej. Celem Fundacji jest prowadzenie działalności na rzecz ochrony i promocji zdrowia, polegającej na ratowaniu życia chorych osób oraz poprawy stanu ich zdrowia, promowaniu zdrowego stylu życia oraz wspieraniu osób chorych i potrzebujących pomocy. Jednym z założeń Fundacji ZARYS jest również szeroka działalność na rzecz profilaktyki zdrowotnej.

ZARYS_fundacja _sygnet.png
AdobeStock_607383669.png

Nasza wizja

Naszym celem jest ochrona i promocja zdrowia. Chcemy wspierać wszelkie inicjatywy związane z ratowaniem życia osób chorych oraz z poprawą stanu ich zdrowia. Pragniemy promować zdrowy styl życia, a także wspierać potrzebujących. Zamierzmy także nagłaśniać problemy związane z profilaktyką chorób

AdobeStock_607383669.png

Cele statutowe:

• ratowanie życia chorych osób i poprawa stanu ich zdrowia

• promowanie zdrowego stylu życia

• wsparcie osób chorych i potrzebujących pomocy

• działalność na rzecz profilaktyki zdrowotnej

"W swoje działania wkładamy całe nasze serca i liczymy,
iż aktywna pomoc oraz liczne akcje edukacyjne,
pozytywnie wpłyną na otoczenie"

Paulina Roterman Prezes Zarządu Fundacji ZARYS

O fundatorze

ZARYS International Group to firma z ponad 30-letnią tradycją zajmująca się produkcją oraz sprzedażą sprzętu z wielu dziedzin medycyny ogólnej i specjalistycznej. Zdobyte doświadczenie, szeroka oferta oraz zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów sprawiają, że firma ZARYS jest jednym, z liderów na polskim i europejskim rynku zaopatrzenia medycznego.

Firma ZARYS jest obecnie największym kompleksowym dostawcą bardzo szerokiej gamy produktów dla sektora medycznego stale skoncentrowanym na poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w medycynie, szczegółowo śledząc najnowsze trendy światowe w nowoczesnych technologiach.

To nie przypadek, że głównym fundatorem fundacji jest polski producent i dystrybutor środków medycznych. ZARYS zapewnia stały dostęp do certyfikowanych produktów medycznych najwyższej jakości oraz zespołu specjalistów, którzy wspierają działania organizacji.