Kciuk dla ZARYSU — po raz siódmy!

Udało się! Dzięki pomocy dobroczyńców i współpracy z Ministerstwem Zdrowia Ukrainy przygotowaliśmy i wysłaliśmy siódmy w kolejności transport środków medycznych oraz sprzętu rehabilitacyjnego do Ukrainy o łącznej wartości 280 tys. złotych.

Do realizacji tego transportu przyczyniło się wiele osób dobrej woli. Zakupiony sprzęt medyczny został sfinansowany między innymi dzięki czytelnikom księgarni internetowej Legimi, Polonii amerykańskiej St Joseph's Polish Club, widzom Historii Realnej oraz firmie Jtendo.

Łączna wartość styczniowego transportu wyniosła 280 tysięcy złotych, natomiast liczba przekazanych środków medycznych przekroczyła pół miliona.

Wysłaliśmy produkty z kategorii jednorazowego sprzętu medycznego w tym: materiały opatrunkowe, strzykawki, igły, maski tlenowe, przyrządy do infuzji oraz zestawy operacyjne. Przekazaliśmy również sprzęt niezbędny do rehabilitacji. Były to między innymi: wózki inwalidzkie, nosze do przenoszenia pacjentów, kule pachowe, ortezy, czy kołnierze stabilizacyjne.

Wspierając Fundację wspieracie osoby dotknięte wojną

Dziękujemy wszystkim, że jesteście z nami i wierzycie w to, co robimy. Kciuki dla Was.

3ecde9_a13d7ce172b6448396516afcfb7a2fa0_mv2.gif

ul. Pod Borem 18