image-from-rawpixel-id-414277-jpeg_edited_edited.jpg

#teamFundacjaZARYS

W Fundacji ZARYS jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaangażowanie i oddanie niesamowitych wolontariuszy, którzy wnieśli nieoceniony wkład w naszą misję ratowania życia i promowania profilaktyki prozdrowotnej. To właśnie dzięki nim realizowane działania stają się możliwe i odnoszą sukcesy.

PREZES FUNDACJI

Paulina
Roterman

"W swoje działania wkładamy całe nasze serca i liczymy,iż aktywna pomoc oraz liczne akcje edukacyjne,pozytywnie wpłyną na otoczenie"
Paulina.png
asia.jpg
WICEPREZES FUNDACJI

Joanna
Wołczyk

Wolontariusze - siła
Fundacji ZARYS!

Zespół wolontariuszy to grupa inspirujących osób gotowych poświęcić swój czas, energię i umiejętności, aby pomóc innym.

#TeamFundacja ZARYS to również osoby pełne empatii i życzliwości potrafiące tworzyć niesamowitą atmosferę wsparcia i zrozumienia. To prawdziwi bohaterowie codzienności. Poświęcenie i oddanie są motorem napędzającym naszą organizację, a ich działania mają realny i trwały wpływ na życie wielu osób.

Dziękujemy naszym niezastąpionym wolontariuszom za ich poświęcenie, pracę i za to, że wnoszą swoje serca do każdej inicjatywy. Jesteście prawdziwymi gwiazdami, które promienieją nadzieją i radością wśród tych, których dotyczy nasza misja.

Fundacja ZARYS jest dumna, że może współpracować z tak wspaniałymi ludźmi. Bez waszego wsparcia i oddania nie bylibyśmy w stanie osiągnąć naszych celów.

Jesteście fundamentem naszego sukcesu i sercem naszej organizacji. Dziękujemy, że jesteście częścią Fundacji ZARYS!

AdobeStock_5971110642.png
AdobeStock_454110628.png

Dołącz do nas!

Naszym celem jest ochrona i promocja zdrowia. Chcemy wspierać wszelkie inicjatywy związane z ratowaniem życia osób chorych oraz z poprawą stanu ich zdrowia. Pragniemy promować zdrowy styl życia, a także wspierać potrzebujących. Zamierzmy także nagłaśniać problemy związane z profilaktyką chorób