WOLONTARIAT

Naszym celem jest prowadzenie działalności na rzecz ochrony i promocji zdrowia. Chcemy wspierać wszelkie inicjatywy związane z ratowaniem życia osób chorych oraz z poprawą stanu ich zdrowia. Pragniemy promować zdrowy styl życia, a także wspierać najbardziej potrzebujących.

AdobeStock_5971110642_edited.png

Fundacja ZARYS - Twoja droga do wolontariatu!

Dlaczego warto dołączyć
do naszego wolontariatu?

palce-01.png

1

Będziesz mieć wpływ na działania naszej fundacji i czynny udział w wszelkich organizowanych projektach. Fundacja ZARYS oferuje wszechstronne możliwości rozwoju osobistego. Otrzymasz szansę na zdobycie cennych umiejętności oraz na nawiązanie kontaktów z profesjonalistami z różnych dziedzin. Razem z nami rozwiniesz swoje talenty i pasje.​

palce-02.png

2

Wolontariat w Fundacji ZARYS jest również doskonałą okazją do poznania inspirujących ludzi o podobnych wartościach i poglądach. Wspólnie będziemy budować silną społeczność, opartą na wzajemnym wsparciu i zrozumieniu. Nasza Fundacja dba o swoich wolontariuszy, zapewniając im odpowiednie szkolenia, mentorstwo i wsparcie na każdym etapie ich zaangażowania.

Dołącz do #teamFundacjaZARYS

Nie ważne, czy masz już doświadczenie w wolontariacie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z działaniami charytatywnymi - w Fundacji ZARYS znajdziesz miejsce dla siebie. Razem będziemy budować lepszą przyszłość, w której każdy człowiek ma szansę na zdrowie, wsparcie i szacunek.

image-from-rawpixel-id-414277-jpeg_edited_edited.jpg

#teamFundacjaZARYS

Zespół wolontariuszy to grupa inspirujących osób gotowych poświęcić swój czas, energię i umiejętności, aby pomóc innym. Poznaj nasz zespół  wolontariuszy